Nowa dieta warzywno-owocowa

Nowa dieta warzywno-owocowa

Nasz nowy detoks warzywno-owocowy to odpowiedź na oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów. Stworzyliśmy nowe kompozycje soków warzywnych o obniżonej wartości węglowodanów. Równocześnie cały sztab kucharzy pracował nad ich smakiem i konsystencją. Specjalnie dla Was, opracowaliśmy dwa zestawy - dieta warzywna 3 dniowa oraz detoks warzywny 5-dniowy. Owocowo-warzywny detoks sokowy NUJA to świetna opcja dla osób, które w naturalny sposób chcą oczyścić organizm i nie są fanami słodkich soków. Oprócz tego, nasze warzywne kompozycje dostarczą jeszcze więcej błonnika, witamin i mikroelementów. To samo zdrowie zamknięte w małych buteleczkach!

Dlaczego warzywa

No właśnie, przecież owoce są dużo smaczniejsze! Odpowiedź jest jednak dużo prostsza niż mogłoby się wydawać. Stworzyliśmy warzywne kompozycje ze względu na fakt, że wiele osób zgłaszało, że podczas kilkudniowego detoksu brakuje im wytrawnych smaków. Liczne pytania naszych klientów doprowadziły do tego, że stworzyliśmy coś zupełnie niestandardowego. Nasz detoks to nie jest mieszanka owoców z dodatkiem warzyw. To prawdziwa warzywna bomba, która jest bogata w błonnik, witaminy, antyoksydanty i składniki mineralne. Po wypiciu soku warzywnego poziom cukru we krwi nie wzrasta gwałtownie – dzięki temu możemy kontrolować uczucie głodu.

Skład diety sokowej warzywnej

Jakich soków można się spodziewać? Dieta warzywno-owocowa NUJA to absolutny przełom, ponieważ do jej skonstruowania stworzyliśmy aż 6 zupełnie nowych smaków soków.

Mój Wdzięk – w którego skład wchodzi głównie sok z pełnej witaminy C kapusta, odchudzającego selera naciowego i bogatego w błonnik jabłka.

Moja Magia - to źródło beta-karotenu marchew, mleko kokosowe bogate roślinnych tłuszczów, jabłko i antywirusowa i przeciwbakteryjna kurkuma.

Mój Czar - mieszanka kalarepy, bogatego w witaminę K jarmużu i jabłka.

Moja Uroda - czyli połączenie pełnego potasu pomidora, jabłka, kalarepy, zwalczającej przeziębienie cytryny i koperku.

Moja Gracja - to koktajl bogaty w białka SIRT, czyli kapusta czerwona, pomarańcza, jabłko.

Mój Sekret - połączenie niskokalorycznego ogórka, pełnego żelaza szpinaku, bogatej w witaminę C natki pietruszki oraz jabłka i cytryny.

Najlepsza dieta sokowo-warzywna

Zestaw 6 soków NUJA to około 1100 kcal na dzień. Podczas kuracji, możesz pić herbatę i kawę, ale pamiętaj aby nie spożywać dodatkowych posiłków. Efekty diety będą lepsze, jeśli do kuracji NUJA będziesz spożywać tylko wodę. W 3-dniowym zestawie otrzymasz pyszne i zdrowe soki, nad których składem pracowali uznani dietetycy. Do produkcji naszych soków wykorzystaliśmy najzdrowsze i najlepiej wyselekcjonowane warzywa.

Pamiętajcie aby pić soki regularnie! Zapraszamy do skorzystania z naszych nowych dwóch zestawów: dieta warzywna 3-dniowa i dieta warzywna 5-dniowaSmacznego!

1komentarzy

  • Avatar
    Anna Slabowska

    Witam interesuje mnie dieta 3 dniowa

    lis 24, 2020

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść: