Jedyny taki detoks sokowy w Warszawie

Jedyny taki detoks sokowy w Warszawie

Spis treści:

Jedyna taka dieta sokowa w Warszawie

Dieta oczyszczająca Warszawa

Soki cold press Warszawa

Nie przerywaj detoksu – weekendowa dostawa na terenie Warszawy

Jedyna taka dieta sokowa w Warszawie

Firma Nuja powstała kilka lat temu, gdy zaczęliśmy szukać zdrowego sposobu na odchudzanie, oczyszczenie organizmu i podwyższenie o odporność. Chcąc pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, wyeliminowaliśmy niezdrowe produkty spożywcze, fastfoody, produkty wysoko przetworzone oraz słodkie barwione napoje. Zaczęliśmy szukać diety, która będzie inna od tych dostępnych na rynku. I tak narodziła się NOWA JA – czyli Nuja – najskuteczniejszy detoks sokowy. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w Warszawie, a teraz możecie zamówić nasze produkty do każdego zakątka Polski. Dieta sokowa, która całkowicie oczyści jelita i przygotuje nas do właściwego odchudzania i wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych.

Dieta oczyszczająca Warszawa

W ofercie posiadamy dwa rodzaje diet oczyszczających. Pierwsza dieta oczyszczająca składa się z 5 soków na dzień i przepisów uzupełniających. Druga zaś dieta sokowa to aż 6 pysznych, pełnowartościowych soków na dzień i zestaw ćwiczeń. Każdy z soków to unikatowe połączenie warzyw, ziół, owoców i super foods. Detoks sokowy NUJA to jedyny w Warszawie kompleksowy zestaw wspomagający oczyszczanie organizmu i doskonały wstęp do dłuższej diety. Kuracje sokowe, które oferujemy pomogą zrzucić niepotrzebne kilogramy i oczyścić organizm z toksyn. Soki Nuja przygotują Cię do całkowitej zmiany sposobu odżywiania. Świeżo wyciskane soki są bogatym źródłem witamin i składników naturalnych. Nie dodajemy do nich cukru, wody i innych niepotrzebnych składników. Otrzymujesz SAM SOK wyciśnięty metodą Cold Press.

dieta sokowa warszawa

Soki cold press Warszawa

Nasze produkty są tworzone przy pomocą metody COLD PRESS, czyli tłoczenia na zimno. Cały proces polega na miażdżeniu warzyw i owoców za pomocą specjalnych pras hydraulicznych, a następnie rozdrabnianiu ich zimnym ostrzem. Jak widzicie – wszystko odbywa się w niskiej temperaturze. Dzięki temu zabiegowi mamy pewność, że soki zachowują wszystkie cenne składniki odżywcze, takie jak: witaminy, minerały, przeciwutleniacze, błonnik.

Nie przerywaj detoksu – weekendowa dostawa na terenie Warszawy

Skoro wiesz już wszystko o diecie oczyszczającej - możesz zdecydować się na jej rozpoczęcie. Dieta oczyszczająca Nuja to gwarancja najwyższej jakości soków, wykonanych z surowych, świeżych i niepasteryzowanych warzyw i owoców. Soki uzyskuje się metodą wyciskania na zimno, czyli tzw. COLD PRESS, co umożliwia uzyskanie produktów zawierających maksymalną ilość składników odżywczych, witamin i minerałów.

Nuja to również wyjątkowy smak każdego soku, będącego oryginalną kompozycją owoców, warzyw, aromatycznych przypraw i ziół oraz superfoods. Oryginalne nazwy oraz designerskie opakowania pozwalają z uśmiechem na ustach stawić czoła wyzwaniu, którym jest dieta oczyszczająca. Świeżo wyciśnięte soki dostarczamy w szczelnie zamkniętych boksach na terenie Warszawy oraz całej Polski. Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy soki możemy dostarczyć również na weekend. Dzięki takiej opcji możesz nieprzerwanie cieszyć się pysznymi i świeżymi sokami NUJA. Na zdrowie! Zamawiajcie już dziś!

Pamiętajcie aby pić soki regularnie! Zapraszamy do skorzystania z naszych nowych dwóch zestawów: dieta warzywna 3-dniowa i dieta warzywna 5-dniowaNa zdrowie! Zamawiajcie już dziś!

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść: