Dieta sokowa SIRT - SIRTFOOD

Dieta sokowa SIRT - SIRTFOOD

Dieta sokowa SIRTFOOD – nasz sposób na piękny wygląd i szczupłą sylwetkę

Spis treści:

Dieta sokowa SIRT - co to takiego

Sirtuiny w sokach NUJA

Funkcje i znaczenie sirtuin w diecie

Etapy diety SIRT

Dieta SIRTFOOD - wskazówki

Dieta sokowa SIRTFOOD od NUJA

Jadłospis diety sirtfood


Dieta sokowa SIRT - co to takiego

Dieta SIRT to zyskujący popularność sposób odżywiania, który polega na ograniczeniu podaży kilokalorii i wprowadzeniu do codziennej diety pokarmów, które są bogate w tak zwane „aktywatory sirtuin”. Aktywatory sirtuin to prościej mówiąc białka, które są nazywane genami młodości i szczupłości.

Skąd taka popularność tej diety? Ponieważ białka Sir są niezwykle interesującym odkryciem w kontekście odchudzania, zdrowia i wyglądu. Dieta SIRT została opracowana przez dwóch naukowców - Gogginsa i Mattena. Według założeń to nie tylko sposób na redukcję masy ciała, ale także styl odżywiania, który należy stosować przez całe życie. Dietą promuje znana i lubiana piosenkarka Adele, która dzięki niej schudła prawie 30 kilo!

Sirtuiny w sokach NUJA

Dieta, którą oferujemy to idealna opcja wprowadzająca, czyli odpowiadająca założeniom pierwszego etapu SIRT. Polega on na ograniczeniu kalorii do ok. 1000 na dobę, w których skład wchodzi 6 koktajli bogatych w sirtuiny. W naszych sokach znajdziecie produkty zgodne z założeniami diety SIRT, m.in.: jarmuż, kolendrę, truskawki, szpinak, nasiona chia, kurkuma, imbir i wiele innych. Soki NUJA, które znajdziecie w zestawie to absolutne bestsellery, takie jak: Moje Szczęście, Mój Czar, Moje Piękno, Mój Sekret, Moja Młodość, Mój Wdzięk.

dieta sokowa lidl

Funkcje i znaczenie sirtuin w diecie

Sirtuinom przypisuje się dużą i znaczącą rolę w funkcjonowaniu organizmu - nawet na poziomie komórkowym. Swoją popularność zawdzięczają jednak wpływowi na procesu starzenia się. Jak to możliwe? Ponieważ oddziałują bezpośrednio na procesy metaboliczne, hormony, układ nerwowy czy nerwowy. Ponadto przyczyniają się jak już wcześniej wspomnieliśmy do redukcji tkanki tłuszczowej, poprawy wyglądu, a nawet sprawdzają się w potencjalnym leczeniu wielu schorzeń. Poniżej w przedstawiamy te funkcje:

- regulują długość życia,

- są pomocne w terapii wielu chorób,

- pozytywnie wpływają na metabolizm,

- przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej,

- dobrze wpływają na gospodarkę hormonalną,

- dezaktywują szkodliwe wolne rodniki,

- są pomocne w regulacji nadmiernej masy ciała.

Etapy diety SIRT

Aby wprowadzić do swojej diety sirtuiny wystarczy spożywać produkty, które te białka aktywują. Świetnym początkiem będzie ETAP I, który właśnie Państwo oferujemy. Poniżej schemat diety SIRT z rozłożeniem na etapy.

ETAP I – trwa 3 lub 5 dni i zalecana kaloryczność wynosi 1000 kcal na dobę, więc jest mocno ograniczona. Podczas pierwszego etapu należy spożywać 6 koktajli sirtuinowych NUJA.

ETAP II – czas trwania to ok. 4 dni. Należy stosować bezpośrednio po skończeniu pierwszego etapu. Kaloryczność się zwiększa do 1500 kcal na dobę. Zaleca się spożywać 2 koktajle sirtuinowe i dwa posiłki bogate w aktywatory sirtuin.

ETAP III i IV – trwają po zakończeniu poprzedniego etapu. Należy spożywać 3 posiłki bogate w aktywatory sirtuin, przekąskę i jeden koktajl w ciągu dnia.

Dieta SIRTFOOD - wskazówki

Wyzwanie stanowi pierwszy etap - później jest już dużo prościej. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i stworzyć gotowy zestaw soków, który ułatwi drogę do pięknego wyglądu i nienagannej sylwetki. Warto dodać, że dieta SIRT to styl życia, którego możemy się nauczyć przestrzegając wszystkich zaleceń wynikających z poszczególnych etapów. Jej przestrzeganie i wprowadzenie w swój codzienny schemat sprawi, że będziemy wyglądać młodziej, czuć się znacznie lepiej i dodatkowo zgubić kilka nadprogramowych kilogramów.

Dieta sokowa SIRTFOOD od NUJA

Z założenia dieta SIRT polega na ograniczeniu kalorycznym i wprowadzeniu do codziennej diety pokarmów, które są bogate w aktywatory sirtuin, czyli białek, potocznie zwanych genami młodości i szczupłości. Dlatego firma NUJA postanowiła wyjść temu naprzeciw i we współpracy z dietetykiem klinicznym skomponowaliśmy dietę, która składa się z soków bogatych w aktywatory białek sitruinowych.

- Dieta sokowa SIRTFOOD na 3 dni

- Dieta sokowa SIRT na 5 dni

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Soki NUJA to starannie skomponowane kombinacje soków, wyciskanych z wyselekcjonowanych warzyw i owoców najwyższej jakości. Dzięki ekstrakcji metodą tłoczenia na zimno, zachowują one maksymalne walory wartości odżywczych, witamin, enzymów oraz pierwiastków śladowych. Stanowią one ważne źródło składników, które wspomagają codzienne funkcjonowanie.

Jadłospis diety sirtfood

Jeżeli zainspirował Cię powyższy wpis to znaczy, że możesz spróbować swoich sił w diecie sirtfood. Zamów już dziś nasze jadłospisy NUJA. Oferujemy gotowe jadłospisy dietetyczne oparte o zasady diety sirtfood. To oferta stworzona na podstawie najnowszych rekomendacji i zaleceń ze świata dietetyki. Ogromną zaletą jest możliwość wyboru - ebook lub wersja drukowana. W ofercie posiadamy 2 warianty:

- Jadłospis diety SIRTFOOD - PDF

- Jadłospis diety SIRTFOOD - książka

Pamiętajcie aby pić soki regularnie! Zapraszamy do skorzystania z naszych nowych dwóch zestawów: dieta warzywna 3-dniowa i dieta warzywna 5-dniowaNa zdrowie! Zamawiajcie już dziś!

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść: