Dieta dr Dąbrowskiej – ile schudnę i jak szybko

Dieta dr Dąbrowskiej – ile schudnę i jak szybko

Dieta Dąbrowskiej zrewolucjonizowała pogląd o zdrowej diecie. Zalecaną dotychczas przez dietetyków dietę optymalną, bazującą na pełnowartościowych źródłach białek, tłuszczy i węglowodanów, dr Dąbrowska zastąpiła restrykcyjnym warzywno-owocowym postem o skrajnie niskiej kaloryce. Zabieg ten nie obył się bez kontrowersji, a sama dieta stała się kością niezgody wielu dietetyków i internautów. W trakcie, gdy świat dietetyki zastanawiał się nad aspektem zdrowotnym diety, jej skutecznością i słusznością jej stosowania, tysiące ludzi, którzy powierzyli swoje żywienie dr Dąbrowskiej, odzyskiwało zdrowie i traciło nadprogramowe kilogramy. Po dziś dzień nie zmieniło się nic. Wciąż dieta Dąbrowskiej budzi skrajne emocje, będąc jednocześnie jedną z najskuteczniejszych diet oczyszczających. Jej sława i pozytywny wpływ na organizm sprawiły, że nie mogło zabraknąć jej również w naszej ofercie. Dieta dr dąbrowskiej NUJAdostępna jest już teraz w aż 4 różnych wariantach. Pomożemy Ci przejść pierwszy etap diety dąbrowskiej oraz będziemy wspierać w trakcie wychodzenia z postu dąbrowskiej. Nie zwlekaj! Sprawdź, na czym polega post dąbrowskiej i dlaczego powinieneś go zastosować.

 

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej ze względu na swą niezaprzeczalną skuteczność przez lata zyskała miano leczniczej głodówki. Choć głodówka kojarzy głównie ze wdrożeniem całkowitego postu, to dieta warzywna Dąbrowskiej nie zakłada bezwzględnej rezygnacji z energii dostarczanej z pożywienia. Zadaniem pierwszego z dwóch etapów diety, jest głębokie oczyszczenie organizmu z nagromadzonych w organizmie toksyn. W trakcie 1 etapu autorka rekomenduje skrajne obniżenie dostarczanej energii do niespełna 800 kalorii, a także całkowitą eliminację źródeł białka, węglowodanów i tłuszczy. Produkty, które w diecie optymalnej stanowią podstawę jadłospisu, w diecie Dąbrowskiej należy zastąpić wyłącznie nisko skrobiowymi warzywami i nisko węglowodanowymi owocami. Dr Dąbrowska zaleca stosowanie postu nie dłużej niż 42 dni, w praktyce jednak wiemy, że już 14-dniowa kuracja dietą Dąbrowskiej przynosi szereg prozdrowotnych korzyści. Po okresie dogłębnego oczyszczania przychodzi etap wyjścia z diety Dąbrowskiej, którego celem jest podtrzymanie terapeutycznych efektów wdrożonego postu. W jego trakcie stopniowo wdraża się produkty, które docelowo mają stanowić podstawę codziennego jadłospisu. Skrajnie niska kaloryka i eliminacja podstawowych źródeł energii sprawiły, że w niektórych kręgach dieta Dąbrowskiej zyskała miano niedoborowej. Rzeczywistość jak często bywa, jest zgoła inna, a dieta, w której królują warzywa i owoce dostarcza więcej witamin i soli mineralnych niż produkty, które są podstawą tradycyjnego jadłospisu.

 

Dieta Dąbrowskiej - „schudłam kilka kilogramów w tydzień!”

Dieta warzywna Dąbrowskiej została stworzona z myślą o detoksykacji organizmu, jednak korzyści, jakie przynosi jej stosowanie, wykraczają poza właściwości oczyszczające. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni potwierdzają jej skuteczność w redukowaniu objawów wielu chorób przewlekłych. Choć redukcja kilogramów podczas stosowania diety Dąbrowskiej traktowana jest jako skutek uboczny, wiele osób decyduje się na jej przetestowanie właśnie ze względu na łatwość w utracie nadprogramowych kilogramów. Nic dziwnego więc, że pozytywne komentarze tysięcy użytkowników diety warzywnej Dąbrowskiej zachęcają kolejnych do przetestowania tej niezwykle skutecznej metody. Co mówią ludzie w sieci?

 

„Odzyskałam utraconą energię i zgubiłam 5 kg w zaledwie 14 dni. Dieta Dąbrowskiej jest niesamowita!”

„3 kg w tydzień? Z dietą warzywną Dąbrowskiej zrobiłam to bez trudu!”

„Zredukowałem oporną tkankę tłuszczową z okolicy brzucha i obniżyłem poziom cukru we krwi. Wszystko to w zaledwie miesiąc!”

„Brak energii i nadmiar tkanki tłuszczowej skutecznie odbierały mi radość życia. Z dietą Dąbrowskiej w 3 tygodnie schudłam 8 kg i odzyskałam siły do zabaw z wnukami”

To tylko kilka z setek opinii, jakie znajdziesz w sieci. Jeśli chcesz dołączyć do tysięcy zadowolonych użytkowników diety dr Ewy Dąbrowskiej, sprawdź naszą ofertę i dobierz plan odpowiadający indywidualnym preferencjom. Dzięki nam przekonasz się, że nawet stosunkowo krótka 21-dniowa kuracja dietą Dąbrowskiej przyniesie wyraźną poprawę samopoczucia i utratę nawet 3 kg!

 

Dieta warzywna Dąbrowskiej – dla kogo?

Dieta warzywna Dąbrowskiej polecana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, bez względu na wiek i stan zdrowia. Dr Dąbrowska stworzyła warzywno-owocowy post z myślą o przywróceniu prawidłowych funkcji komórkom i organom, czego korzyści odczują osoby młode, którym niezdrowa dieta zaburzyła prawidłowy rozwój oraz seniorzy, którzy na skutek chorób przewlekłych utracili prawidłowe funkcje metaboliczne. Dieta warzywna Dąbrowskiej to świetne rozwiązanie dla osób zmęczonych dietą obfitującą w wysoko przetworzone węglowodany, które znacząco obciążają układ pokarmowy, a także dla tych, którym uporczywe objawy chorób przewlekłych obniżają komfort życia codziennego.  Warzywna dieta dąbrowskiej pomaga eliminować objawy takich chorób, jak:

 

      zaćma

      łuszczyca

      parodontoza

      nawracające zapalenie migdałów

      alergie skórne

      astma

      wrzody żołądka i dwunastnicy

      nadwaga

      nadciśnienie

      cukrzyca typu 2

      hashimoto

      zakrzepica

Sprawdź naszą 42-dniową kuracja dieta Dąbrowska, dzięki której setki naszych klientów odzyskało zdrowie, dobre samopoczucie i energię.

 

 

Dieta warzywna Dąbrowskiej - catering

Post warzywny Dąbrowskiej nie bez przyczyny jest najpopularniejszą dietą oczyszczającą w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do naszej oferty na stałe dołączyła dieta dr Dąbrowskiej, jednak w formie, której na próżno szukać wśród innych firm cateringowych. Stworzyliśmy leczniczy post dąbrowskiej w alternatywnej formie świeżo tłoczonych soków, których jakość i skuteczność potwierdza wydany przez dr Dąbrowską certyfikat. Pełne witamin i soli mineralnych odżywcze soki, tworzymy wyłącznie z najwyższej jakości składników. Do naszej kuchni każdego dnia dostarczają je sprawdzeni i certyfikowani dostawcy świeżych ekologicznych warzyw, owoców i ziół. Oferowana przez nas dieta Dąbrowskiej dostępna jest, w aż 4 wariantach, dzięki temu z łatwością dopasujesz ją do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy krótką 7-dniową kurację oczyszczającą, 14 i 22-dniowy detoks, a także głębokie oczyszczenie gwarantowane przez 42-dniową kurację Dąbrowskiej. Nasze pełne witamin świeżo tłoczone soki, specjalistycznymi chłodniami gwarantującymi świeżość, dostarczamy do 3000 miast w Polsce. Sprawdź naszą ofertę, zamów dietę i odzyskaj radość, zdrowie i energię!

 

 

 

Bibliografia:

 Co można jeść na diecie dr Ewy Dąbrowskiej?, AM MNIAM ZDROWOW DLA MAŁYCH I DUŻYCH, ammniam.pl/dieta-dr-dabrowskiej-co-mozna-jesc/ 

Dieta dr Dąbrowskiej – dla kogo dieta owocowo-warzywna?, ŻYWIENIE MA ZNACZENIE,  31.08.2022r., zywieniemaznaczenie.pl/dieta-dr-dabrowskiej-dla-kogo-dieta-owocowo-warzywna/ 

O diecie – poznaj fenomen diety warzywno-owocowej, DIETA DR EWY DĄBROWSKIEJ; www. ewadabrowska.pl/dieta-warzywno-owocowa/

Post przywraca zdrowie, SZLACHETNE ZDROWIE, 03.2019r., str. 78-79

1komentarzy

  • Avatar
    ula

    Byłam juz na tej diecie ,gdzie schudłam i poprawiłam kondycję skóry,ciała i ducha.Zaczynam od jutra kolejny raz tą wspaniałą dietę,Czas o siebie zadbać i schudnąć.Zyczę sobie powodzenia;)

    sty 24, 2024

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie