Czy można odmłodzić się dietą

Czy można odmłodzić się dietą

Na pewno słyszeliście o osobach, które na pewnym etapie swojego życia zmieniły się nie do poznania i twierdziły, że lepszy wygląd zawdzięczają swojej diecie… a później okazywało się, że to zasługa skalpela. Nic dziwnego, że do takich ciekawostek podchodzicie teraz sceptycznie, ale jednak młodszy wygląd dzięki diecie jest możliwy. Może nie będzie tak spektakularny jak po operacji plastycznej, ale na pewno korzystniejszy dla zdrowia i dający więcej satysfakcji. Jest również zdecydowanie tańszy.

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, ale naszym stylem życia możemy go przyspieszać lub spowalniać. Jeżeli będziemy spożywać niezdrowe jedzenie, jak wysokokaloryczne posiłki czy słodycze, to w organizmie będą odkładać się toksyny, które negatywnie wpłyną na kondycję naszej skóry. Szybko zauważymy utratę jędrności, zmarszczki, wypryski, ziemisty kolor cery. Odbije się to również na naszym samopoczuciu oraz figurze. Dlatego tak ważna jest odpowiednia dieta, bogata w warzywa i owoce.

Osoby, które decydują się na detoks sokowy bardzo szybko zauważają poprawę skóry i co za tym idzie wyglądu. Im bardziej niezdrowy tryb życia prowadzą, tym efekty są większe. Dlaczego tak się dzieję? Dieta sokowa pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, a do tego jest prawdziwą bombą witamin, minerałów i antyoksydantów, które usuwają nadmiar wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie się skóry i będących przyczyną wielu groźnych chorób. Każda komórka zostaje więc odpowiednio odżywiona od wewnątrz i nabiera młodszego wyglądu, a twarz staje się promienista i bardziej jędrna. Ważnym elementem diety sokowej jest także odpowiednie nawodnienie organizmu, bo właśnie utrata wody jest jedną z głównych przyczyn pojawiania się zmarszczek. Spróbuj, efekty naprawdę mogą Cię zaskoczyć!

1komentarzy

  • Avatar
    Anna

    Na pewno ma też wpływ palenie i picie kawy. i zdrowy tryb życia- mniej stresu, więcej ruchu. sama wiem po sobie. wbrew pozorom, posiadanie małego psa (np. w bloku) ma ten plus, że trzeba go wyprowadzać i tym samym spacerujemy, oddychamy świeżym powietrzem. jak to mówią \"w zdrowym ciele, zdrowy duch\"!!

    lut 26, 2019

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie