15-dniowy FIT czelendź!

15-dniowy FIT czelendź!

Dieta NUJA to dobry wstęp, żeby wprowadzić do swojego życia zdrowe nawyki. Od początku namawiamy klientki do wzięcia udziału w naszym FIT czelendżu. Przez 15 dni należy wykonywać przygotowane przez nas ćwiczenia, stopniowo zwiększając liczbę ich powtórzeń. Żeby ułatwić zadanie, klientki otrzymują od nas kalendarz, w który odznaczają kolejne dni. Czy to działa? Zapraszamy do obejrzenia przesłanych nam zdjęć.

Postanowiłam udokumentować swój 15 dniowy FIT czelendż. Przyznam, że było to dla mnie sporą motywacją, ponieważ skorzystałam z Waszego 3-dniowego detoxu sokowego i wiem, że stawka jest warta zachodu. Poszłam krok dalej - poza ćwiczeniami znalezionymi w instrukcji, dodałam również kilka swoich, oraz cardio. Myślę, że metamorfoza jest naprawdę spektakularna. W obwodach ucięłam po 4 cm! W 15 dni! Dziękuję za tego kopniaka. Nie zamierzam spocząć na laurach”.

Alessia


PRZED

PO

EFEKT W CENTYMETRACH

5komentarzy

 • Avatar
  Anka

  wooow jestem pod wrażeniem!!

  mar 28, 2019
 • Avatar
  Iwona

  Gratulacje!! powidiwam!!

  kwi 2, 2019
 • Avatar
  ania

  gratulacje! super!

  maj 9, 2019
 • Avatar
  Jonna

  Oooo gratulacje! Ja już zamówiłam soki, które będa u mnie jutro! i zaczynam detoks! liczę, że przed weselem siostry zrzucę troszkę w pasie ;) pozdrawiam!

  maj 21, 2019
 • Avatar
  Dominika

  Pięknie wyglądasz! też bym tak chciała...

  maj 31, 2019

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie