Nie możesz schudnąć? Koniecznie przeczytaj

Nie możesz schudnąć? Koniecznie przeczytaj

Detoks sokowy to tajemnica wielu gwiazd na piękną figurę i oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn. W Polsce o jego zaletach przekonała się Karolina Szostak, która schudła 20 kg w zaledwie kilka tygodni.

Jak to zrobiła?

Do naszego organizmu każdego dnia przedostają się niebezpieczne substancje, które potrafią nawet latami zalegać w jelitach czy wątrobie. Szacuje się, że dorosły człowiek nosi w sobie średnio ok. 5 kg toksycznych substancji oraz złogów, które zagrażają jego zdrowiu, dlatego tak ważne jest regularne oczyszczanie się. Jeżeli tego nie robimy, nasz organizm nie może funkcjonować w pełni, ponieważ wciąż jest podtruwany, a to często prowadzi do wielu chorób i uniemożliwia skuteczne odchudzanie.

Na pewno znacie osoby, które wciąż przebywają na dietach odchudzających i skarżą się, że w ogóle nie widzą efektów. Z dużym prawdopodobieństwem najpierw powinny oczyścić swój organizm i dopiero wtedy zacząć się odchudzać. Doskonale wie o tym Karolina Szostak, która zastosowała dietę sokową, żeby odtruć swój organizm.

Dieta sokowa polega na zastąpieniu wszystkich posiłków w ciągu dnia świeżymi, odpowiednio skomponowanymi sokami owocowo-warzywnymi. Zazwyczaj trwa ona od jednego do siedmiu dni i przynosi spektakularne efekty, dlatego wiele osób stosuje ją przed jakimś dużym wydarzeniem, jak ślub, ważna gala czy inna uroczystość, na której chcemy świetnie wypaść.

Dlaczego?

Dzięki diecie sokowej nie tylko lepiej się czujemy, ale również lepiej wyglądamy – detoks sokowy sprawia, że oczyszcza nam się skóra, zaczynają lśnić włosy i paznokcie, tracimy kilka kilogramów, mamy płaski brzuch i uzupełniamy witaminy i minerały, których często nam brakuje.

Soki można spróbować przygotować samemu, jednak zajmuje to sporo czasu i dlatego zniechęca wiele osób. Na szczęście można je także kupić. Karolina zamawia swoje soki w firmie NUJA, która specjalizuje się w produkcji świeżych owocowo-warzywnych soków, pozyskiwanych metodą cold press, dzięki czemu ma pewność, że soki są w pełni wartościowe i zachowują całe bogactwo witamin i minerałów. Co ważne są w 100% naturalne, surowe, zachowują wszystkie parametry produktu po bezpośrednim wyciśnięciu, nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników, dodatku cukru czy wody.

Diety sokowe firmy NUJA są również bardzo konkurencyjne cenowo w porównaniu do diet innych firm. Obecnie jest to najtańsza dieta sokowa na rynku jednocześnie bardzo wysokiej jakości, o czym przekonuje sama Karolina. Gotowe soki NUJA pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, jak również pieniędzy.

Gdzie można je kupić? Najlepiej na stronie producenta www.nuja.pl, gdzie są dostępne pełne kuracje, przygotowane przez dietetyków, ale pojedyncze soki można również znaleźć w ponad 800-set lokalizacjach w całej Polsce, w tym w sieci Piotr i Paweł, Carrefour, Żabka. Nie czekajcie!

7komentarzy

 • Avatar
  Monika

  ooooo to teraz wiem jak Karolina schudla!!!! zmawiam!!!

  maj 24, 2019
 • Avatar
  Weronika

  Ha a mowila w tv ze mniej jadla. a leci na detoksie od was

  maj 28, 2019
 • Avatar
  Marlena

  oooooo zamawiam! Karolina swietnie schudla! mowila w tv i w social ze to dzieki detoksowi! zamawiam i licze na to samo !

  maj 29, 2019
 • Avatar
  Ania

  tez widzialam metamorfoze Karoliny i chcialabym tez tak schudnac. sprobuje sokow

  maj 31, 2019
 • Avatar
  Weronika

  gratulacje zmiany! Świetnie Pani Wygląda! Weronika

  lip 17, 2019
 • Avatar
  mONIKA

  PANI KAROLINO WYGLADA PANI PIEKNIE! ZAMAWIAM SOCZKI! JESTEM GOTOWA NA DETOKS!

  lip 29, 2019

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie