Sekret gwiazd na piękny wygląd

Sekret gwiazd na piękny wygląd

Dieta sokowa przyszła do nas z Hollywoodu, gdzie stosują ją największe gwiazdy wielkiego ekranu i nie tylko. Do jej zwolenniczek należą m.in. Salma Hayek, Gwyneth Paltrow, Anne Hathaway, Miranda Kerr, Jessica Alba, Blake Lively, Kate Upton, Olivia Wilde czy Nikki Reed, które chętnie stosują ją przed „wielkim wyjściem”. W czym tkwi sekret diety sokowej i na czym polega?

Soki warzywno-owocowe

Wszystko zaczęło się od genialnego lekarza dr. Maxa Gersona, który prowadził badania nad przyczynami nowotworów. Jego zdaniem na ich rozwój ogromny wpływ ma zachwianie równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym. Dlatego szukał sposobu, jak wzmocnić odporność całego organizmu i zapobiegać powstawaniu nowotworów. W tym celu podawał swoim pacjentom soki warzywno-owocowego, które wypłukiwały toksyny zgromadzone w komórkach i wspierały odbudowę organizmu na poziomie komórkowym. Szybko okazało się, że jego metoda przynosi efekty nie tylko w walce z nowotworami.

Dieta sokowa wzmacnia organizm, poprawia trawienie i przemianę materii, a także przywraca organizmowi równowagę. Należy jednak pamiętać, że stosowane w niej soki powinny być w 100% naturalne i świeże, pozyskiwane metodą Cold Press, bo tylko ona daje gwarancję, że w sokach pozostały wszystkie drogocenne składniki warzyw i owoców. Takie soki możesz znaleźć na Nuja.pl.

Zalety diety sokowej

Taka dieta może trwać od 1 do 7 dni. Warto się do niej przygotować wcześniej i na kilka dni przed rozpoczęciem detoksu wyeliminować ze swojego jadłospisu wszystkie niezdrowe i przetworzone produkty. Ważne jest również samo wyjście z diety, które powinno trwać tyle samo dni, co dieta (więcej przeczytasz na naszym blogu). Należy też pamiętać o piciu wody, która jest bardzo ważna w trakcie całej kuracji.

Efekty diety są szybko zauważalne, dlatego gwiazdy, którym zależy na dobrym wyglądzie przed jakimś ważnym wydarzeniem, często się na nią decydują. Detoks sokowy poprawia wygląd i kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Nie bez znaczenia jest również dla naszej wagi, która po kuracji zawsze się zmniejsza, często nawet o kilka kilogramów.

5komentarzy

 • Avatar
  Asia

  Piękna Karolina! Uwielbiam ją oglądać i bardzo cenię za metamorfozę !

  lip 16, 2019
 • Avatar
  Mariusz

  A ja wolałem Panią gdy miała Pani ciut większy rozmiar ;) Ale szanuję za metamorfozę- żona już zamówiła soki :)

  lip 17, 2019
 • Avatar
  ANNA

  Jak zawsze piękna!

  lip 29, 2019
 • Avatar
  Wiktoria

  A ja myślałam, że to efekt operacji... musze spróbować soków

  sie 7, 2019
 • Avatar
  Mariusz

  Uwielbiam oglądać Panią w tv Ligi Mistrzów! Trafiłem na pani reklamę i postanowiłem skorzystać z oferty i spróbować soków. są bardzo pyszne!!!

  wrz 12, 2019

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie