Sok zamiast kawy

Sok zamiast kawy

Ciężko wyobrazić sobie poranek bez filiżanki pobudzającej kawy. Warto jednak ograniczyć jej spożycie ze względu na to, że w nadmiernych ilościach może wypłukiwać minerały takie jak wapń i magnez, odwadniać a także dodawać do naszego dziennego bilansu sporo kilokalorii – jeżeli dodamy do niej mleko, syropy czy cukier.

Jeśli nie kawa to..sok!

Oczywiście, picie kawy niesie za sobą również szereg pozytywnych właściwości , np.  przyspieszanie metabolizmu, poprawa koncentracji czy zahamowanie uczucia głodu. Jeżeli jednak chcemy uzyskać efekt pobudzenia i orzeźwienia, a dodatkowo dostarczyć do organizmu niezbędnych minerałów oraz witamin to zalecamy aby wprowadzić do codziennego jadłospisu naturalnych soków cold press do codziennej diety.

Energia to zieleń 

Zielone owoce i warzywa mają szczególnie dużo witamin i minerałów, a jednocześnie działają pobudzająco, ponieważ podkręcają metabolizm i wprowadzają organizm na tak zwane wyższe obroty. Młody jęczmień, który jest zawarty w naszym soku „Moje Piękno” nie ma sobie równych jeżeli chodzi o działanie pobudzające i szereg właściwości zdrowotnych. Trawa cytrynowa stanowi również bogactwo witamin z grupy B oraz A, C, E, a także minerałów takich jak, wapń, magnez, fosfor.

Imbir i cytryna  

Imbir zawarty w soku „Moje Szczęście” oraz cytryna w „Moja Młodość” , „Moja Supermoc” i „Moje Piękno” postawią na nogi nie tylko tych, którzy tego potrzebują. Te dwa składniki pomogą również wyleczyć nawracające infekcje, takie jak katar czy ból gardła. Wystarczy zaledwie jeden sok Nuja aby nawodnić i dotlenić organizm. Zarówno imbir jak i cytryna pomagają walczyć z przewlekłym przemęczeniem.

Magiczna czerwień   

Sok z buraków, który znajdziemy w soku „Moja Rozkosz” działa niczym energetyk. Udowodnione zostało, że podkręca metabolizm, zwalcza senność i ożywia ciało. Witaminy z grupy B zawarte w buraku pomagają obniżyć stres i napięcie nerwowe. Dodatkowo pozytywnie wpływają na naszą koncentrację, refleks oraz pamięć. Azotany zawarte w burakach powodują wzrost ukrwienia serca oraz spadkiem ilości tlenu potrzebnej do pracy mięśni - umożliwia to wydłużenie czasu aktywności i pokonywanie większych obciążeń. Dodatkowo zawiera wysoką dawkę żelaza.

A zatem - zdecydowanie sok!

4komentarzy

 • Avatar
  milena

  niestety bez kawy ani rusz.... ale jak zamówię soki to spróbuję - zobaczę czy będe mogła funkcjonować bez kawy

  paź 23, 2019
 • Avatar
  piotrek

  kawa, zdecydowanie kawa od 16 lat. codziennie rano. ale żona mnie namówiła bo brzuch rośnie - od poneidziału dieta i zaczne od sokow, dam znac jak efekty

  lis 20, 2019
 • Avatar
  Piotr

  Zamiana kawy na sok? ciężkie wyzwanie - spróbuję !

  lis 26, 2019
 • Avatar
  Wojtek

  A ja piję soki i piję kawę :) da się pogodzić. Po prostu musze wypić rano kawę bo inaczej nie wstanę z łóżka do pracy. A soki piję w pracy, aby nie podjadać. i dobrze się czuję ! W.

  gru 16, 2019

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie