Soki Coldpress od NUJA

Soki Coldpress od NUJA

Dlaczego Coldpress

Coldpress (Cold-press) to nic innego jak rewolucyjna i nowoczesna metoda tłoczenia soków na zimno, która przyszła do nas zza wielkiej wody, czyli USA. Różni się od tradycyjnych metod wyciskania soków tym, że pozwala zachować 100  smaku, naturalnej barwy, zapachu i wartości odżywczych ze świeżych owoców i warzyw.

Na czym polega coldpress?

Cały proces polega na rozdrabnianiu zimnym i nienagrzewającym się ostrzem warzyw i owoców oraz przepuszczaniu ich przez specjalnie dostosowane prasy hydrauliczne. Podczas całego procesu dochodzi do pozyskania gęstego i naturalnego soku, bogatego w witaminy, minerały i błonnik. Wszystko odbywa się w niskiej temperaturze - aby nie doprowadzić do utleniania składników odżywczych.

Coldpress vs pasteryzacja

Pasteryzacja to proces przedłużania zdatności soków do spożycia przy pomocy wysokiej temperatury. Jest to proces bezpieczny, ponieważ dochodzi do usunięcia wszystkich potencjalnych drobnoustrojów i patogenów. Niestety, wysoka temperatura niszczy składniki odżywcze zawarte w sokach, czyli witaminy, minerały, enzymy, antyoksydanty, błonnik itd. Wpływa również na naturalny smak owoców i warzyw, kolor, zapach.

Coldpress vs sokowirówka

Z sokowirówką sprawa wygląda podobnie, ponieważ mimo tego, że temperatura nie jest aż tak wysoka to nagrzewające się ostrze prowadzi do utlenienia składników odżywczych. Dodatkowo proces powstawania soku w sokowirówce wygląda trochę inaczej niż w sokach coldpress - w pierwszej fazie owoce i warzywa są rozcierane, a później odwirowywany jest z nich sok, którego nie da się odwirować w 100%. Miąższ który zostaje ma najwięcej wartości oraz błonnika.  

Dlaczego warto pić soki coldpress od NUJA:

1. Składniki są starannie dobrane

Skład naszych soków  nie jest przypadkowy. Pracuje nad nim sztab wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy. To sprawia, że soki NUJA smakują znakomicie oraz dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

2. Nie oszczędzamy na warzywach i owocach

W każdej butelce soku NUJA zamknięta jest moc pochodząca z naturalnych owoców i warzyw. Zawsze dojrzałych i ze sprawdzonego źródła.

3. COLD PRESS

Innowacyjna metoda, którą stosujemy, pozwala wycisnąć z warzyw i owoców wszystko co w nich najcenniejsze. Nie ma lepszego sposobu na naturalny zastrzyk energii i witamin.

4. Dostarczamy w całej Polsce

Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi w całej Polsce, dlatego możesz zamówić nasze soki coldpress dosłownie do każdej części kraju!

5. Smak

Nasze soki coldpress są bardzo smaczne i zdrowe. Opinie od naszych zadowolonych klientów możesz znaleźć na naszej stronie lub po prostu w Internecie.

Soki NUJA dzięki metodzie cold-press dostarczają niezwykle wartościowych mikroelementów i błonnika, które wspierają funkcjonowanie organizmu. Odżywiają, regulują trawienie, dodają energii i smakują wyśmienicie.

Więcej o technologii Coldpress możesz przeczytać tutaj. O technologii HPP możesz przeczytać tutaj.

Pamiętajcie aby pić soki regularnie!

Smacznego!

6komentarzy

 • Avatar
  Ela

  Polecam diety sokowe od NUJA - smaczne i zdrowe soki! Kurier dostarcza pod same drzwi - mega soki!!! polecam

  lut 3, 2020
 • Avatar
  Iwona Kruk

  Wcześniej nie zwracałam uwagi na to czy sok jest pasteryzowany - od kiedy piję Wasze soki, sprawdzam etykiety i widzę jak zdrowe i czyste są soki nuja - do tego mega smak!

  lut 6, 2020
 • Avatar
  Maciek

  Fajne soki, bardzo smaczne i naturalne - czysta biała etykieta. POlecam firmę

  lut 7, 2020
 • Avatar
  uuuuuu

  SUPER SOKI POLECAM SUPER SMAK

  lut 11, 2020
 • Avatar
  Majka

  Najlepsze soki na świecie!!!!!!!!!1 pycha!!!!!!

  lut 18, 2020
 • Avatar
  Piotr

  Pyszne soki, polecam z czystym sumieniem!

  lut 28, 2020

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść: