5 pytań od klientów NUJA do Karoliny Szostak!

5 pytań od klientów NUJA do Karoliny Szostak!

Karolina Szostak to osobowość telewizyjna. W życiu prywatnym i zawodowym osiągnęła bardzo dużo. Udało się jej schudnąć aż 30 kg! Dzięki temu uwierzyła w siebie. Do jej metamorfozy przyczyniła się firma NUJA, która wspierała Karolinę podczas odchudzania.

Karolina to twarz naszej firmy dlatego postanowiliśmy zebrać kilka pytań od naszych klientów i zadać je Karolinie. Jesteście ciekawi, co odpowiedziała?

1. Co się zmieniło w Twoim życiu po metamorfozie

Karolina: Nigdy nie czułam się bardzo źle we własnej skórze. Miałam wielu znajomych, wychodziłam na imprezy i nie wstydziłam się swojego ciała. Jednak metamorfoza sprawiła, że zdałam sobie sprawę ile traciłam, przez swoje dodatkowe kilogramy. Nie mam teraz problemu z mieszczeniem się w ciuchy ze sklepowych półek, wiele osób prawi mi komplementy, a kobiety pytają „Jak udało Ci się tyle schudnąć?”. To niezwykle budujące, cieszę się, że jestem autorytetem i motywacją dla niektórych osób.

2. Czy Twoja dieta jest restrykcyjna?

Karolina: Nie, moja dieta jest zbilansowana. Oczywiście odżywiam się zdrowo, ale od czasu do czasu pozwalam sobie na małe „grzeszki” takie jak pizza czy makaron. Na co dzień korzystam z cateringu dietetycznego, który uzupełniam w pełne witamin soki NUJA. To prawdziwy zastrzyk energii i zdrowia. Dodatkowo sycą i są niezwykle smaczne.

3. Czy korzystasz jeszcze z detoksów sokowych?

Oczywiście! Mój sukces zawdzięczam regularności i zdeterminowaniuDetoks sokowy to świetna sprawa – można poczuć się lekko i zdrowo. Aby rezultaty były zauważalne i coraz lepsze, staram się korzystać z diety NUJA co najmniej raz w miesiącu.

4. Jak wyglądał cały proces odchudzania? Czy korzystałaś tylko z detoksów sokowych?

Nie, detoks sokowy był tylko wstępem do całego procesu. Kilka dni diety płynnej sprawiło, że czułam się oczyszczona i zmobilizowana do dalszej walki. Po diecie sokowej przeszłam na słynny post dr Dąbrowskiej. W ramach diety warzywno-owocowej dozwolone jest spożywanie warzyw niskoskrobiowych i niskocukrowych owoców. Przykładowo: marchewki, grejpfruty, jabłka, zielone warzywa itp. Urozmaiceniem jadłospisu jest możliwość spożywania zdrowych soków NUJA, które oczyszczają i dostarczają niezbędnych witamin i minerałów w najlepiej przyswajalnej postaci.

5. Jakie masz rady dla klientów NUJA?

Nie poddawać się. Może to brzmi banalnie, ale mój sukces to w 100% motywacja, współpraca z firmami takimi jak właśnie NUJA, aktywność fizyczna. To, że osiągnęłam taki wynik i nie walczę z efektem jo-jo, jest skutkiem właśnie wytrwałości i ciągłego dbania o to, aby do postu wracać co najmniej raz w roku a detoks sokowy NUJA powtarzać regularnie co miesiąc. Dodatkowo ważne jest włączenie do diety soków NUJA. To świetna forma II śniadania czy przekąski między nagraniami. Soki mieszczą się w torebce, są smaczne i sycące. Żadna czekoladka czy ciasteczko nie są mi straszne.

Gdzie kupić dietę sokową?

Najlepszą ofertę gotowych, tłoczonych na zimno soków warzywno-owocowych, pełnych witamin i składników odżywczych, ułożonych w kompleksową dietę sokową w pakietach trzy i pięciodniowych, znajdziesz na naszej stronie: Detoks sokowy

Soki NUJA doceniane są przez dietetyków, lekarzy, sportowców, a także zwykłych ludzi ceniących sobie zdrowe odżywianie. Składają się z ciekawych kompozycji smakowych, są więc nie tylko pożywne i zdrowe, ale również naprawdę smakowite. Dodatkowo, przepiękna szata graficzna etykiet każdej buteleczki naszego soku sprawia, że idealnie nadają się na prezent dla kogoś bliskiego.

Warto również nadmienić, że każdy zestaw soków NUJA dostarczany jest w odpowiednio zaprojektowanym opakowaniu termicznym, które pozwala zachować sokom świeżość od pierwszego, do ostatniego dnia kuracji.

Na naszej stronie znajdziesz również poprzedni wywiad z Karoliną Szostak, który przeczytasz tutaj: Metamorfoza Karoliny Szostak.

2komentarzy

 • Avatar
  Malwina

  wooow! Dzięki za ciekawe wskazówki! Pięknie Pani wygląda! Gratulacje!

  lut 26, 2020
 • Avatar
  Jola

  WOw dzięki za wskazówki! Pozdrawiam!

  lut 28, 2020

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie