3 Pytania do dietetyka

3 Pytania do dietetyka

1. Dlaczego warto wybrać soki NUJA?

Ponieważ swoim składzie mają same naturalne składniki. Oprócz warzyw, owoców i zdrowych dodatków np. superfoods nie dodajemy do nich żadnych chemicznych wzmacniaczy smaku, barwników i konserwantów.

Wyróżnia nas to, że nasze soki są wegańskie, ponieważ nie zawierają w swoim składzie żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Do ich przygotowania wykorzystujemy nowoczesną metodę cold press aby dostarczyły możliwie jak najwięcej wartości odżywczych.

2. Co oprócz odchudzania daje detoks sokowy NUJA?

Obecność warzyw, owoców i superfoods oraz duża ilość błonnika wspomaga pracę układu pokarmowego, a tym samym reguluje tempo przemiany materii. Regularne przechodzenie detoksu sokowego NUJA ma działanie oczyszczające, ponieważ wspomaga usuwanie z organizmy nadmiary wody oraz toksyn.

Dodatkowo pozbywamy się nadmiaru wody w organizmie i znacząco poprawia się nasze samopoczucie, ponieważ organizm traci mniej energii na trawienie.

Mechanizm nasila się również gdy popijamy pokarm napojami gazowanymi np. colą oraz palimy papierosy czy żujemy gumę. Jak na to zaradzić? Wystarczy, że zwolnisz i zaczniesz spożywać posiłki w skupieniu – ważne jest aby dokładnie przeżuwać każdy kęs.

3. Co zrobić aby kilogramy nie wróciły po diecie sokowej?

W naszej ofercie mamy szeroką gamę profesjonalnych jadłospisów dietetycznych. Jadłospisy można wybrać pod swoje preferencje żywieniowe oraz kaloryczność. Przestrzeganie zasad zdrowego żywienia i stylu życia oraz stosowanie się do naszych jadłospisów sprawi, że o efekcie jojo możesz zapomnieć!

Pamiętajcie aby pić soki regularnie!

Smacznego!

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie