Książka

Książki Karoliny Szostak

 • Jej niesamowita metamorfoza jest inspiracją dla wielu osób. Historia walki z nadprogramowymi kilogramami Karoliny pokazała, że dzięki... Jej niesamowita metamorfoza jest inspiracją dla wielu osób. Historia walki z nadprogramowymi kilogramami Karoliny pokazała, że dzięki determinacji i silnej woli, można nie tylko zdrowo i skutecznie schudnąć, ale także uniknąć wizyty największego wroga – efektu jo-jo. Karolina Szostak - od 20 lat związana z Polsatem, prezenterka sportowa i ambasadorka NUJA. Zamówienia dostarczamy na terenie całego kraju.

  39,99 zł
  2 Recenzje
  Oczekiwanie na dostawę
 • "Czego najbardziej boją się kobiety, którym udało się schudnąć? Efektu jo-jo! To on prześladuje je dniami i nocami i nie pozwala w pełni... "Czego najbardziej boją się kobiety, którym udało się schudnąć? Efektu jo-jo! To on prześladuje je dniami i nocami i nie pozwala w pełni cieszyć się sukcesem, jaki właśnie osiągnęły. Doskonale znam to uczucie i ten strach. Albo znałam. Odkąd przeszłam moją spektakularną metamorfozę i wprowadziłam kilka zasad, boję się jedynie tego... że spóźnię się do pracy. Co robię, żeby nie „jojować”? Zamówienia dostarczamy na terenie całego kraju.

  34,00 zł
  1 Recenzje
  W magazynie
 • To naprawdę pani? - takie pytanie najczęściej słyszy Karolina Szostak, a następne - jak pani to zrobiła? Karolina Szostak - od 20 lat... To naprawdę pani? - takie pytanie najczęściej słyszy Karolina Szostak, a następne - jak pani to zrobiła? Karolina Szostak - od 20 lat związana z Polsatem, prezenterka sportowa i ambasadorka NUJA. No właśnie, jak? O tym jest ten poradnik. Karolina zdradza w nim krok po kroku jak udało jej się schudnąć w rok prawie 30 kg. Przepisy, ćwiczenia, motywacje, rady, ostrzeżenia, drobne potknięcia i ogromny sukces. Jednym słowem cała spektakularna metamorfoza Karoliny od podszewki. Tylko ciii... to nasza tajemnica. Karolina Szostak - Kiedy nie pracuje, podróżuje albo ukrywa się w kinie. Uwielbia to co robi i... śledzia w śmietanie. Zamówienia dostarczamy na terenie całego kraju.

  38,00 zł
  2 Recenzje
  Oczekiwanie na dostawę