co jeść i pić podczas diety sokowej

Dieta Sokowa Nuja to pierwszy krok do zdrowego i racjonalnego odżywiania. Sprawdź datę ważności soków, umieść je w lodówce i zaplanuj dzień, w którym rozpoczniesz kurację. Dłuższa data ważności to efekt innowacyjnej i całkowicie naturalnej metody ciśnieniowania na zimno HPP. Dzięki niej soki zyskują dłuższa datę ważności zachowując przy tym witaminy i minerały w takich ilościach jak soki po bezpośrednim wyciśnięciu. Dzięki temu detoks możesz rozpocząć w dowolnym dniu, nawet od poniedziałku! Jak prawidłowo przeprowadzić dietę sokową Nuja?

Tworząc dietę Nuja za cel obraliśmy pomoc w zmianie nawyków żywieniowych i przyzwyczajenie organizmu do systematycznych i  umiarkowanych posiłki,. Diety sokowe Nuja oferują 5 lub 6 soków dziennie o podobnych kalorycznościach. Naszym zaleceniem jest spożycie ich w możliwie równych odstępach czasu. Takie podejście pomaga organizmowi się ustabilizować. Odciążony układ trawienny (od trawienia ciężkich posiłków), który nagle zaczyna przyjmować same naturalne i płynne posiłki, przechodzi swojego rodzaju rewolucję. Rewolucja, która Waszym zdaniem, działa cuda! Szybkie odchudzanie? Tak, ale to tylko jeden z efektów tych magicznych kuracji.Co jeść i pić podczas diety sokowej?

Podczas diety sokowej zalecamy rezygnację z jedzenia, a w jego miejsce spożycie naszych soków NUJA. Dzień najlepiej rozpocząć od szklanki wody z cytryną, gdyż doskonale nawadnia organizm wspomagając procesy trawienne. W ciągu dnia należy spożywać dużo wody (nawet 2L dziennie). To dzięki jej spożyciu wzmagane jest uczucie moczopędności, a w konsekwencji uwalnianie taksy z organizmu. Poza wodą można spożywać zieloną herbatę, która słynie ze swoich odchudzających właściwości oraz czarną kawę. 

Wszystkie soki i koktajle Nuja są całkowicie naturalne, dlatego należy przechowywać je w lodówce. Jeśli nadejdzie czas ich wypicia powinnaś tworzyć je gdy osiągną temperaturę pokojową, co oznacza, że można je wyjąc 30 min przed wypiciem z lodówki. Pij je powoli, delektuj się. Jeśli masz ochotę możesz dolać do nich odrobinę przegotowanej ciepłej wody.

Jeśli kuracja okaże się dla Ciebie zbyt mało kaloryczna i  poczujesz, że koniecznie musisz coś zjeść - nie ma sprawy. Zrób to jednak rozsądnie. Nuja zaleca sięgnąć po warzywa takie jak pomidory, ogórki czy gotowana marchew. Zjedz je powoli, dokładnie gryząc. Pamiętaj każdy z nas jest inny, startuje z inną wagą początkową i ma odmienne zapotrzebowanie. Zjadając dodatkowe warzywa nie przerywasz diety sokowej. Czego nie jeść podczas diety sokowej?

Podczas kuracji absolutnie zabronione jest spożywanie napojów słodzonych, fast foodów, słodyczy oraz żucie gum, które pobudzają ślinianki. Kawę z mlekiem zamień na Americano, a czarą herbatę na zieloną. Zrezygnuj z papierosów i innych używek. Jaka jest kolejność spożycia soków w diecie sokowej Nuja?

Soki i koktajle należy spożywać w kolejności proponowanej na stronie internetowej dedykowanej konkretnej diecie lub w instrukcji załączonej do paczek. Zakładając, że większkość z Was sypia w godzinach 23:00 - 7:00 to soki zalecamy spożywać o stałych godzinach: 8:00, 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 19:00. Jeśli otrzymałaś dietę z shotami to najlepiej spożyj je w pierwszej połowie dnia np. o 9:00. Jeśli jednak kładziesz się spać o innych godzinach np. zasypiasz o 24, a wstajesz dopiero ok godziny 9 to całą kurację możesz przesunąć o godzinę. Istotne jest by soki pić w możliwe równych odstępach czasu, tak by organizm mógł się do nich przyzwyczaić. Jak się zmotywować do szybkiego odchudzania?

Odchudzanie nigdy nie jest łatwe, dlatego skorzystaj z naszej rady. Zaproponuj kurację swojej przyjaciółce, koleżance czy partnerowi. Niezależnie od tego, czy jest to koleżanka z biura, czy biegowy kumpel, posiadanie przyjaciela u boku będzie Cię motywować. Możecie trzymać się w ryzach i dyskutować o swoich odczuciach, wspierać w momentach kryzysu i wspólnie świętować wyniki detoksu. Czy podczas kuracji sokowej mogę uprawiać sport?

Uprawianie sportu czy jakiejkolwiek aktywności jest uzależnione od Ciebie i Twojego organizmu. Jeśli jesteś przyzwyczajona do diet sokowych i głodówek, a bardzo lubisz się ruszać, to nie musisz całkowicie rezygnować z aktywności. Jeśli dieta sokowa NUJA gości u Ciebie pierwszy raz to podczas detoksu odpuść sporty. Skup się na wysypianiu i przebywaniu na świeżym powietrzu. Oddychaj pełną piersią, a mocny trening zamień na spacer po lesie.Co po diecie sokowej?

Wyjście z diety sokowej jest równie ważne jak przygotowanie się do diety sokowej, dlatego skorzystaj z wiedzy naszych dietetyków i przeczytaj artykuł Co jeść i pić po diecie sokowej. Możesz też całkowicie bezpłatnie skontaktować się z naszą infolinią czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem795 329 464, gdzie nasi dietetycy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, pomogą i doradzą w doborze diety, jak również wskażą kierunek postępowania po detoksie.

Ps. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz do nas na Instagramie i Facebooku @nujalove. Znajdziesz tam więcej ciekawostek na temat kuracji sokowych i success stores osób, które diety sokowej stosują systematycznie raz w miesiącu, bo jak mówią „dieta sokowa uskrzydla i odejmuje lat”. My tez tak uważamy, dlatego na twoje ręce przekazujemy pyszne soki Nuja połączone w pakiety.