Nuja czyli nowa Ja

Nuja czyli Nowa – Ja to eksplozja smaku i wstęp do zdrowszego życia

Wszystko rozpoczęło się od odchudzania i walki o odporność. Nasza historia początek miała kilka lat temu, kiedy szukaliśmy dla siebie zdrowej alternatywy na półkach sklepowych. Nie chcieliśmy pić barwionych napojów czy bezsmakowych soków, które teoretycznie miały dużo witamin, a w rzeczywistości na etykiecie widniał napis „pasteryzowane”. Chcąc pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów z okolicy talii zaczęliśmy szukać diety, która będzie inna od tych dostępnych na rynku, gdzie na śniadanie zjada się plasterek szynki pełnej konserwantów, a na kolację bezwartościowy listek sałaty. Interesowała nas dieta pełna witamin i smaku.

Tak narodził się projekt Nuja. Nuja czyli Nowa - Ja. Dieta, która całkowicie oczyści jelita i przygotuje nas do właściwego odchudzania i wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje diet. Pierwsza z nich składa się z 5 soków na dzień i przepisów uzupełniających, druga dieta to 6 soków na dzień i zestaw FIT przepisów. Każdy z soków to unikatowe połączenie warzyw, ziół, owoców i super foods. Soki Nuja są bardzo bogate w smak, są świeżo wyciskane i nie zawierają wody. Piękne opakowanie i oryginalne nazwy sprawią, że uśmiechniesz się jeszcze nie jeden raz.

Nasza recepta na zdrowie? Regularne picie soków oraz detoks raz w miesiącu, który nie tylko oczyści organizm, ale również przypomni o zdrowych nawykach takich jak regularne jedzenie i konsumpcja naturalnych, wartościowych, produktów. Taki detoks to idealny wstęp do zdrowej diety.

Wśród naszych produktów znajdziesz: DIETĘ 3 DNIOWĄ dla początkujących, DIETĘ 3 DNIOWĄ dla zawziętych, DIETĘ 5 DNIOWĄ dla profesjonalistów, SHOTY WITAMINOWE, WODĘ KOKOSOWĄ 100% i poradnik Karoliny Szostak.

Zapraszamy!