Kombucha - grzybek herbaciany

Rozsmakuj się w herbacie, która zawiera pełnię naturalnych probiotyków, enzymów, antyoksydantów, witamin i zdrowych kwasów organicznych. Wspomóż swój układ trawienny i zamów zdrowie zamknięte w małych i poręcznych buteleczkach. Wybierz swój ulubiony probiotyk w NUJA.

Zadbaj o to, aby kombucha stała się częścią Twojej diety. Dowiedz się więcej o jej prozdrowotnych właściwościach. Pozbądź się uczucia ciężkości z produktami NUJA.

 • Wellness Kombucha Imbir Pojemność: 315 ml Kombucha to zaparzona herbata, poddana procesowi fermentacji w kontrolowanym środowisku.... Wellness Kombucha Imbir Pojemność: 315 ml Kombucha to zaparzona herbata, poddana procesowi fermentacji w kontrolowanym środowisku. Głównym składnikiem procesu fermentacji jest SCOBY (grzybek japoński), składający się z wielu gatunków bakterii i drożdży. Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju.

  7,50 zł 11,50 zł
  18 Recenzje
  Obniżka!
  W magazynie
 • Wellnes Kombucha Kolendra Pojemność: 315 ml Kombucha to zaparzona herbata, poddana procesowi fermentacji w kontrolowanym środowisku.... Wellnes Kombucha Kolendra Pojemność: 315 ml Kombucha to zaparzona herbata, poddana procesowi fermentacji w kontrolowanym środowisku. Głównym składnikiem procesu fermentacji jest SCOBY (grzybek japoński), składający się z wielu gatunków bakterii i drożdży. Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju.

  8,00 zł 11,50 zł
  15 Recenzje
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wellness Kombucha Róża Pojemność: 315 ml Kombucha to zaparzona herbata, poddana procesowi fermentacji w kontrolowanym środowisku. Głównym... Wellness Kombucha Róża Pojemność: 315 ml Kombucha to zaparzona herbata, poddana procesowi fermentacji w kontrolowanym środowisku. Głównym składnikiem procesu fermentacji jest SCOBY (grzybek japoński), składający się z wielu gatunków bakterii i drożdży. Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju.

  8,00 zł 11,50 zł
  10 Recenzje
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kombucha Shot BIO Kurkuma Pojemność: 100 ml Bez dodatku cukru, certyfikacja BIO, Właściwości probiotyczne, Zdrowa flora, Fermentowane... Kombucha Shot BIO Kurkuma Pojemność: 100 ml Bez dodatku cukru, certyfikacja BIO, Właściwości probiotyczne, Zdrowa flora, Fermentowane tylko z superfoods, Bezglutenowe, Farmaceutyczna butelka, Certyfikacja wegańska, Bez barwników, Bez konserwantów, Bez GMO i bez soi, Bez modyfikacji chemicznych, Antyoksydanty, Dobre kwasy, Witaminy.

  4,80 zł
  W magazynie
 • Zestaw Kombuczy Wellness na 2 tygodnie Pojemność: 8 x 315 ml Przejdź razem z NUJĄ na tygodniową kurację KOMBUCHY! Efekt? Płaski brzuch i... Zestaw Kombuczy Wellness na 2 tygodnie Pojemność: 8 x 315 ml Przejdź razem z NUJĄ na tygodniową kurację KOMBUCHY! Efekt? Płaski brzuch i lepsze samopoczucie. Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju.

  75,50 zł 90,00 zł
  20 Recenzje
  Obniżka!
  W magazynie
 • Zestaw Kombuczy Wellness na miesiąc Pojemność: 32 x 315 ml Przejdź razem z NUJĄ na tygodniową kurację KOMBUCHY! Efekt? Płaski brzuch i... Zestaw Kombuczy Wellness na miesiąc Pojemność: 32 x 315 ml Przejdź razem z NUJĄ na tygodniową kurację KOMBUCHY! Efekt? Płaski brzuch i lepsze samopoczucie.

  259,00 zł 352,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Kombucha Rose Pojemność: 315 ml Kombucha to zaparzona herbata, poddana procesowi fermentacji w kontrolowanym środowisku. Głównym... Kombucha Rose Pojemność: 315 ml Kombucha to zaparzona herbata, poddana procesowi fermentacji w kontrolowanym środowisku. Głównym składnikiem procesu fermentacji jest SCOBY (grzybek japoński), składający się z wielu gatunków bakterii i drożdży. Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju.

  12,00 zł
  7 Recenzje
  Oczekiwanie na dostawę