nujagang

Bang..it's #NUJAGANG!

#NUJAGANG to społeczność, która jest budowana wokół marki Nuja. Do gangu należą wszyscy, którzy pokochali naszą dietę sokową, lubią szybkie i gwarantowane efekty, jeśli chodzi o odchudzanie, oczyszczają organizm raz na kwartał, stawiają na detoks po imprezach czy wczasach all-inclusive. Na Gangusów w ramach przynależności czeka mnóstwo fantastycznych ofert, gadżetów i atrakcji. 

 

Kogo szukamy do #NUJAGANG?

Osób nietuzinkowych, odważnych, pełnych pasji, ceniących dobre samopoczucie i zdrowe ciało, nie bojących się wyzwań. Podróżników, rysowników, marzycieli. Tancerzy, DJów, modeli. Muzyków, beauty i fit freaków… Wszystkich, którzy pokochali Nuja!

 

Co należy zrobić, by wziąć udział w akcji #NUJAGANG?

Zamówić dietę sokową w wybranym przez siebie wariancie na 3, 5 lub 7 dni, przygotować post, reels lub story, gdzie w sposób kreatywny pokażecie swoją przygodę z Nuja, wstawicie tag @nujalove i #nujagang.

 

Co czeka na członków #NUJAGANG?

Mnóstwo wspaniałych atrakcji i gadżetów jak np. mata do gry w butelkę, która podbija serca użytkowników jednej z najbardziej popularnych aplikacji randkowej (Slay! We know!). Będziemy razem tworzyć playlistę na Spotify, spotykać się na Techno Jodze, a w styczniu wybrani, czyli ci najbardziej kreatywni, wybiorą się na imprezę do Berlina. Po co? By zaszaleć na maksa, a po powrocie otrzymać od nas detoks poimprezowy! 

nujagang

 

A co! Raz się żyje. 

Bang! It’s #NUJAGANG

Więcej w regulaminie (kliknij