Catering dietetyczny

Po diecie sokowej koniecznie postaw na zdrowe odżywianie z dobrze policzonym makro! Od teraz dieta sokowa Nuja w swojej ofercie ma zdrowy i smaczny catering dietetyczny. Oferujemy: Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Kraków, Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Białystok.

 •  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny na 10 dni,♥...  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny na 10 dni,♥ kaloryczność cateringu to 1500kcal,♥ dostawy realizujemy do największych miast: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin, Katowice,♥ po złożonym zamówieniu weryfikujemy możliwość dostawy,♥ w naszej ofercie jest również catering wegetariański lub odchudzający.

  699,00 zł
  1 Recenzje
  W magazynie
 •  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny wegetariański na...  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny wegetariański na 10 dni,♥ kaloryczność cateringu to 1500 kcal,♥ dostawy realizujemy do największych miast: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin, Katowice,♥ po złożonym zamówieniu weryfikujemy możliwość dostawy,♥ w naszej ofercie jest również catering optymalny lub odchudzający.

  699,00 zł
  1 Recenzje
  W magazynie
 •  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny odchudzajacy na 10...  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny odchudzajacy na 10 dni,♥ kaloryczność cateringu to 1200 kcal,♥ dostawy realizujemy do największych miast: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin, Katowice,♥ po złożonym zamówieniu weryfikujemy możliwość dostawy,♥ w naszej ofercie jest również catering optymalny lub wegetariański.

  649,00 zł
  2 Recenzje
  W magazynie