Catering dietetyczny

Po diecie sokowej koniecznie postaw na zdrowe odżywianie z dobrze policzonym makro! Z tego powodu motywujemy Cię do sprawdzenia naszego cateringu Taki zestaw dietetycznych posiłków z odpowiednio policzonymi makroskładnikami, pomogą Ci utrzymać odpowiednią wagę, a nawet schudnąć! Dostawy realizujemy do ponad 3000 miast w Polsce!

 •  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ zestaw dietetyczny na 5 dni,♥...  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ zestaw dietetyczny na 5 dni,♥ kaloryczność cateringu to 1500kcal,♥ dostawy realizujemy do największych miast: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin, Katowice,♥ po złożonym zamówieniu weryfikujemy możliwość dostawy,♥ w naszej ofercie jest również catering wegetariański lub odchudzający.

  263,55 zł
  2 Recenzje
  W magazynie
 •  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny wegetariański na 5...  *Dostawy na terenie całego kraju - tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny wegetariański na 5 dni,♥ kaloryczność cateringu to 1500 kcal,♥ dostawy realizujemy do największych miast: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin, Katowice,♥ po złożonym zamówieniu weryfikujemy możliwość dostawy,♥ w naszej ofercie jest również catering standardowy lub odchudzający.

  263,55 zł
  2 Recenzje
  W magazynie
 •  *Dostawy na terenie całego kraju — tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny odchudzający na 5...  *Dostawy na terenie całego kraju — tylko do największych miast. REDUKCJA WAGI SKŁAD ZAMÓWIENIA:♥ catering dietetyczny odchudzający na 5 dni,♥ kaloryczność cateringu to 1500 kcal,♥ dostawy realizujemy do największych miast: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin, Katowice,♥ po złożonym zamówieniu weryfikujemy możliwość dostawy,♥ w naszej ofercie jest również catering standardowy lub wegetariański.

  263,55 zł
  2 Recenzje
  W magazynie