Zestaw 3 Mango Lassi

27,93 zł

Nowy produkt

Dostawy realizujemy na terenie całej Polski.Zestaw 3 Mango Lassi

Pojemność: 360 ml

Naturalne, świeże, smaczne bez konserwantów.Więcej informacji

Zestaw 3 Mango Lassi

Nasze smaczne mango LASSI to idealne smoothie w okresie wiosny oraz wakacji. Świetnie sprawdza się jako orzeźwienie w upalne dni. Przygotowany na bazie jogurtu oraz mango z dodatkiem kardamonu i miodu pszczelego. Mango Lassi nie zawiera konserwantów, nie jest pasteryzowane. Posiada 40-dniową datę ważności.Mango Lassi przepis od Nuja

Mango LASSI to znany na całym świecie napój kulturowy, który jest popularny w południowej Azji. Charakteryzuje się gęstą konsystencją, bazuje na bazie jogurtu i jest wymieszany ze świeżym mango. Mango LASSI ma niezwykle orzeźwiający smak i jest bardzo popularny  Jest to gęsty, kremowy napój na bazie jogurtu, który jest mieszany z pokrojonymi w kostkę mango lub mango purée. Mango LASSI ma orzeźwiający smak i jest często spożywany jako napój chłodzący w gorących klimatach.


Nasze mango LASSI najlepiej smakuje schłodzony i podawany jako dodatek do pikantnych dań kuchni indyjskiej, ponieważ pomaga złagodzić wyrazisty smak potraw. Nasze mango LASSI jest niezwykle smaczne, przygotowane z samych naturalnych składników. 


Skład zestawu: 3x mango Lassi 360 mlDostawa: kiedy i jak

Dzięki odpowiedniej technologii produkcji i pakowania wszystkie soki przyjadą do Ciebie w jednej paczce w wybrany przez dzień z kalendarza zamówień. Dzięki temu zaraz po otrzymaniu zamówienia możesz przełożyć soki do lodówki i zająć się przygotowaniem do kuracji, którą zalecamy rozpocząć w kolejnym dniu, lub w dowolnym innym, zgodnie z datą ważności znajdującej się na nakrętce.

Więcej informacji o dostawach znajdziesz w zakładce Dostawa.Skład

Mango LASSI3

Video

Opinie

2023-06-15 12:20:18 • Nr zam.: 54696
PYCHA

PYCHA, MEGA SMAK - ROBIŁAM SAMA ALE TUTAJ ZDECYDOWANIE BARDZIEJ MI SMAKUJE. CÓRKA RÓWNIEŻ POSMAKOWAŁA I WYPIŁA CAŁĄ BUTELKĘ. POLECAM

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Zestaw 3 Mango Lassi

  Zestaw 3 Mango Lassi

  Dostawy realizujemy na terenie całej Polski.  Zestaw 3 Mango Lassi

  Pojemność: 360 ml

  Naturalne, świeże, smaczne bez konserwantów.  Produkty, które przydadzą Ci się podczas diety