Dieta SIRTFOOD

Rewolucja w Twoim życiu jest możliwa. Dieta SIRTFOOD to szansa na zgubienie zbędnych kilogramów, a także zapewnienie sobie ochrony przed chorobami. Ze specjalnie wyselekcjonowanych warzyw i owoców powstały soki, które podbiją Twoje podniebienie. Wybierz dietę SIRTFOOD od NUJA i zachowaj młodość na dłużej.

Sprawdź, co znajdziesz w naszych dobroczynnych kompozycjach. Zamów dietę 3-dniową lub 5-dniową, z którymi zadbasz o redukcję wagi. Pozbądź się uczucia ciężkości, dzięki świeżo wyciskanym sokom. 

 • Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju. REDUKCJA WAGI SKŁAD DIETY:♥ 18 świeżo wyciskanych soków NUJA♥ ebook Jadłospis... Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju. REDUKCJA WAGI SKŁAD DIETY:♥ 18 świeżo wyciskanych soków NUJA♥ ebook Jadłospis Dieta Sirtfood (39,99 zł)♥ instrukcja, zalecenia i wskazówki dotyczące diety♥ niespodzianka od zespołu NUJA

  212,38 zł
  23 Recenzje
  W magazynie
 • Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju. REDUKCJA WAGI SKŁAD DIETY:♥ 30 świeżo wyciskanych soków NUJA♥ ebook Jadłospis... Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju. REDUKCJA WAGI SKŁAD DIETY:♥ 30 świeżo wyciskanych soków NUJA♥ ebook Jadłospis Dieta Sirtfood (39,99 zł)♥ instrukcja, zalecenia i wskazówki dotyczące diety♥ niespodzianka od zespołu NUJA

  354,29 zł
  5 Recenzje
  W magazynie
 • Jadłospis diety SIRTFOOD ♥ ebook ma aż 100 stron cztery etapy, ♥ jadłospis skierowany jest do osób, które pomimo wielu prób nie mogą... Jadłospis diety SIRTFOOD ♥ ebook ma aż 100 stron cztery etapy, ♥ jadłospis skierowany jest do osób, które pomimo wielu prób nie mogą schudnąć, ♥ otrzymujesz kompleksowy poradnik z gotowym jadłospisem na I, II, III i IV etap diety SIRT, ♥ dokładnie oznaczoną ilość kilokalorii i makroskładników przy każdym posiłku.

  39,99 zł 49,99 zł
  11 Recenzje
  Obniżka!
  W magazynie
 • Woda kokosowa to nic innego jak czysty płyn pochodzący z wnętrza młodego, jeszcze niedojrzałego, zielonego kokosa. Jest to woda o cennym... Woda kokosowa to nic innego jak czysty płyn pochodzący z wnętrza młodego, jeszcze niedojrzałego, zielonego kokosa. Jest to woda o cennym składzie. Woda kokosowa bogata jest w niezbędne dla organizmu składniki, takie jak magnez, potas, wapń, fosfor oraz witaminy B1, B2, B3, B5, B6 i C, a poziom elektrolitów jest w niej niemal identyczny jak w osoczu ludzkiej krwi. Koszt dostawy (kurier) to 24,50zł na terenie całego kraju.

  7,99 zł
  6 Recenzje
  W magazynie