Dieta dr Dąbrowskiej – zaskakujące efekty, spróbuj i przekonaj się sam!

Dieta dr Dąbrowskiej – zaskakujące efekty, spróbuj i przekonaj się sam!

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych diet. Nawet ci, którzy nie słyszeli o zbawiennym dla organizmu wpływie diet oczyszczających, znają nazwisko autorki rewolucyjnego systemu żywienia, a powodów tego jest co najmniej kilka. Dieta dr Dąbrowskiej wywołała niemałe zamieszanie w świecie zdrowego żywienia, rozjuszając dietetyków, uważających dietę zbilansowaną za jedyną słuszną drogę ku zdrowiu. Choć kontrowersji związanych z dietą Dąbrowskiej nie brakuje do dziś, znana jest ona głównie ze swojej niezaprzeczalnej skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej i głęboko oczyszczających właściwości. W NUJA dbając o Twoje zdrowie i piękny wygląd wprowadziliśmy smaczną, zdrową i sycącą dietę dr dąbrowskiej. Dieta dąbrowskiej NUJA dostępna jest w 4 różnych wariantach, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie idealną opcję dla siebie. Zobacz, ile można schudnąć na diecie Dąbrowskiej i przekonaj się sam, że post warzywno-owocowy dąbrowskiej to świetna opcja również dla Ciebie. 

Dieta dr Dąbrowskiej – zasady

Dieta Dąbrowskiej za sprawą wysokiej skuteczności na przestrzeni lat zyskała miano leczniczej głodówki. W rzeczywistości głodówką nazywany jest warzywno-owocowy post i związane z nim restrykcje kaloryczne i żywieniowe. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej została podzielona na 2 etapy, które, choć znacznie się różnią, wzajemnie się uzupełniają. Etap pierwszy został opracowany z myślą o oczyszczeniu organizmu z toksyn, regeneracji komórek i przywróceniu prawidłowych funkcji metabolicznych. Etap będący wymagającym wyzwaniem dla sfatygowanego organizmu, nie powinien trwać dłużej niż 42 dni, w praktyce jednak możemy zapewnić, że już 14-dniowa kuracja dietą Dąbrowskiej pomaga zredukować kilka kilogramów i skutecznie oczyścić organizm. W trakcie oczyszczania autorka zaleca obniżenie codziennej podaży kalorii do zaledwie 800 kcal, a także eliminację źródeł białka, tłuszczy i większości węglowodanów. Wszystkie produkty, które stanowią podstawę diety optymalnej, na czas postu według zaleceń dr Dąbrowskiej należy zastąpić nisko skrobiowymi warzywami i nisko węglowodanowymi owocami. Drugi etap jest bezterminowy. Rozpoczyna go wyjście z diety Dąbrowskiej, którego zadaniem jest stopniowe wdrażanie produktów, które finalnie mają stanowić podstawę codziennie stosowanego jadłospisu. Etap wyjścia z diety Dąbrowskiej jest niemniej ważny od detoksykacji. Niestety wielu o tym zapomina i krótko po zakończeniu postu wraca do dawnych nawyków żywieniowych, niwecząc terapeutyczny efekt leczniczej głodówki. Jeśli chcesz przeprowadzić wyjście z diety Dąbrowskiej według sprawdzonego schematu, sprawdź nasze diety na wyjście z postu dostępne w dwóch wariantach kalorycznych.

 

Dieta Dąbrowskiej „ile schudłyście?”

Choć dieta Dąbrowskiej została stworzona z myślą o oczyszczeniu, wykazuje również pozytywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Choć dietetycy jak mantrę powtarzają, że redukcja tkanki tłuszczowej jest jedynie efektem ubocznym zmiany nawyków żywieniowych, to właśnie ona jest najbardziej pożądana bez względu na wybór diety. Większość z nas przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety, zanim zapozna się zasadami, proponowanym jadłospisem, restrykcjami i możliwymi efektami ubocznymi, wyszukuje informacje o jej możliwych efektach. Nie inaczej jest w przypadku diety dr Dąbrowskiej, której efekty są widoczne już po 7-dniowej kuracji oczyszczającej. W sieci mnożą się pytania o jej skuteczność „ile schudłyście na diecie dr Dąbrowskiej?”, „Czy schudnę w tydzień 5 kg z dietą Dąbrowskiej?”. To tylko niektóre z nich, jednak odpowiedzieć na nie jest niezwykle trudno, ponieważ efekty zależą w głównej mierze od ogólnego stanu zdrowia, obecności chorób przewlekłych, płci i aktualnej wagi. Pomimo wielu czynników wpływających na potencjalne efekty, możemy potwierdzić, że 21-dniowa kuracja dietą Dąbrowskiej umożliwi redukcję nawet 10 kg! Pamiętaj, post dr Dąbrowskiej jest jedynie początkiem zmian w Twoim życiu, chcąc utrzymać zredukowaną wagę i wyśmienite samopoczucie musisz na stałe zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie produkty mają zastąpić stosowany dotychczas jadłospis, sprawdź naszą dietę na wyjście z postu Dąbrowskiej, która wskaże Ci drogę do nieskończonych pokładów energii i zdrowia.

 

Dieta dr Dąbrowskiej najlepszy catering

Dietę Dąbrowskiej bez wątpienia można nazwać restrykcyjną. Ograniczona lista dozwolonych w trakcie jej stosowania produktów i skrajnie niska kaloryka, które są jej nieodłącznym elementem, stanowią problem w kuchni wszystkich rozpoczynających tę dietę. Brak dostatecznej wiedzy, znacznie wydłuża czas przygotowania posiłków, na co ze względu na mnogość codziennych obowiązków, pozwolić może sobie niewielu. Dla wszystkich w wiecznym biegu stworzyliśmy dietę dr Dąbrowskiej w formie świeżo tłoczonych soków będącą alternatywą, której na próżno szukać u konkurencji. Nasza dieta Dąbrowskiej to pełne witamin, świeżości i smaku 600 kcal w formie pięciu świeżo wyciskanych soków. Post warzywno-owocowy NUJA został przygotowany dla naszych klientów, w aż 4 wariantach, a jej skuteczność potwierdziła autorka, przyznając nam certyfikat autentyczności. Nasze soki dostarczane są każdego dnia pod drzwi 3000 miast w Polsce. Wszystkie oferowane diety oczyszczające pakowane są w wygodne w transporcie buteleczki, które zmieścisz do torebki lub plecaka dzięki temu zdrowy, smaczny i sycący posiłek zabierzesz ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

 

Dieta oczyszczająca Dąbrowskiej

Głównym celem dr Ewy Dąbrowskiej, który przyświecał jej podczas pracy nad autorską metodą żywienia, było dogłębne oczyszczenie organizmu z zalegających w nim złogów i toksyn. Dr Dąbrowska w swoich opracowaniach udowadnia, że do ich kumulacji przyczynia się niezdrowa dieta pełna niskiej jakości wysoko przetworzonych produktów, tłuszczy i węglowodanów, a także choroby przewlekłe. Autorka łączy zalegające w organizmie złogi z chorobami metabolicznymi, zakrzepicą, miażdżycą i chorobami układu sercowo-naczyniowego, w detoksykacji znalazła remedium na wszystkie z nich. Post Dąbrowskiej uruchamia proces trawienia endogennego, który umożliwia detoksykację, a wraz z nią poprawę funkcji organów i zmniejszenie objawów lub remisję chorób. Nasza 42-dniowa kuracja dietą Dąbrowskiej pomogła setkom naszych klientów wyregulować poziom glukozy we krwi, obniżyć poziom cholesterolu LDL i pozbyć się problemów z nadciśnieniem.

 

Dr Ewa Dąbrowska dieta dla kobiet i mężczyzn

Promienna skóra, zdrowe i piękne włosy oraz paznokcie to coś, co przekona każdą kobietę. Wyraźna poprawa energii, pozbycie się wzdęć i problemów gastrycznych, a także utrata kilku nadprogramowych kilogramów, zachęci wszystkich, bez względu na płeć i wiek. Dieta Dąbrowskiej jest polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którym choroby przewlekłe, nadwaga i ciągły brak energii odbiera radość z życia. Pozytywny wpływ postu na organizm odczujesz już po 7-dniowej kuracji dietą Dąbrowskiej, która będzie stanowić pierwszy krok ku zdrowiu. Nie odkładaj zdrowia na później, zamów dietę dr dąbrowskiej i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!

 

 

Bibliografia:

Fenomen postu, SZLACHETNE ZDROWIE, 02.2020r., str. 70-73; O diecie – poznaj fenomen diety warzywno-owocowej, DIETA DR EWY DĄBROWSKIEJ, www.ewadabrowska.pl/dieta-warzywno-owocowa/; Post przywraca zdrowie, SZLACHETNE ZDROWIE, 03.2019r., str. 78-79

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie