Catering dietetyczny który wybrać?

Catering dietetyczny który wybrać?

Jak wybrać catering dietetyczny spośród tylu firm dostępnych na rynku?

Na krajowym rynku w ostatnich latach kilkukrotnie wzrosła liczba nowych cateringów dietetycznych. Nie ma co się dziwić -  catering jest świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych zawodowo, a także dla wszystkich którzy chcą się żywić w zdrowy i racjonalny sposób. Catering jest świetną opcją dla osób odchudzających się i sportowców. Wybór tego „jedynego” cateringu jest bardzo trudny, ponieważ z każdej strony pojawiają się nowe firmy z kuszącymi promocjami.

Przy wyborze najlepszej firmy cateringowej najlepiej zwracać uwagę na:

 • - Opinie użytkowników – to najlepsze źródło informacji o danym cateringu. Użytkownicy diet pudełkowych opisują swoje odczucia, wstawiają realne zdjęcia potraw, oceniają transport, jakość oraz świeżość posiłków.
 • - Ceny – należy na początku ustalić budżet, który chcemy przeznaczyć na dietę pudełkową. Warto wiedzieć, że na rynku średnia cena za dzień diety 1800 kcal waha się w granicach 55-60 zł. Oczywiście znajdziemy także cateringi premium (ceny zaczynają się od nawet 100 zł za dzień) oraz cateringi z niższej półki (od około 40 zł za dzień).
 • - Godziny dostaw – o tym pisaliśmy w poprzednim akapicie. Jeżeli zależy Wam na świeżości to wybierzcie firmę, która dostarcza w godzinach porannych i zachowuje ciąg chłodniczy (firma transportująca).
 • - Weekendowe dostawy – to ważne, jeżeli zależy Ci na przestrzeganiu diety każdego dnia. Weekendowe dostawy cieszą się sporą popularnością wśród klientów Mój Catering. Warto przeznaczyć weekendowy czas na rodzinę i przyjaciół.
 • - Konsultacja dietetyczna – to niezwykle istotne, jeżeli planujemy dobrać dietę pod nasze warunki fizyczne, styl życia, oraz cele. W Mój Catering zatrudnieni są wykwalifikowani dietetycy, którzy zupełnie za darmo dobierają diety do klientów na podstawie wywiadu żywieniowego.

NUJA poleca

Nuja z pełną świadomością poleca catering dietetyczny Mój Catering.com, który zachwycił nas nie tylko jakością produktów, ale również smakiem i estetyką potraw. Jeśli nie wiesz jaką dietę wybrać dla siebie, dietetyk pomoże dobrać Ci odpowiednią kaloryczność całkowicie za darmo. Uwaga – dla klientów NUJA mamy specjalny rabat. Napisz do nas, a wyślemy do Ciebie kod rabatowy na Mój Catering.

Dieta pudełkowa Mój Catering ma w ofercie następujące diety

 • - Dietę Optymalną - 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500, 3000 kcal
 • - Dietę Wegetariańską - 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal
 • - Dietę Sirtfood (na odchudzanie) - 1000, 1500, 2000 kcal
 • - Diete Ketogeniczną - 1500, 2000, 2500 kcal
 • - Dieta Sportowa - 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 kcal
 • - Dieta Office BOX (3 posiłki) – 750, 1000, 1250 kcal
 • - Dieta Zdrowy Lunch – 450, 650 kcal

Dostawy są realizowane na terenie całej Polski. Listę miejscowości oraz listę obsługiwanych kodów pocztowych można znaleźć w zakładce Dostawa.

Pamiętajcie aby pić soki regularnie! Zapraszamy do skorzystania z naszych nowych dwóch zestawów: dieta warzywna 3-dniowa i dieta sokowa sirtfood na 3 dniNa zdrowie! Zamawiasz dziś, soki są u Ciebie pojutrze!

Więcej o diecie sokowej przeczytasz na naszych innych wpisach:

- Detoks sokowy - na czym polega i jakie są jego efekty?,

Dieta SIRTFOOD - zasady, kalorie, jadłospis

Detoks idealny wstęp do odchudzania

Jak przygotować się do detoksu sokowego

1komentarzy

 • Avatar
  Ana

  Znam MójCatering - zamawiam od nich od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. Fajnie, że z nimi współpracujecie. Wasze soki też znam i pijam :)

  wrz 15, 2021

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie